Terra Inc0gnita
Forum Terra Inc0gnita

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Statystyki    Regulamin

Co u Was słychać?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aachi
Wielki Demon

PostWysłany: 16-10-2010 22:24    Temat postu: Co u Was słychać? Odpowiedz z cytatem

Cicho ostatnio na forum...
A zgadnijcie skąd tego posta piszę....

Mała podpowiedź

Ten osobnik jeszcze żyje Uśmiech

Pozdrawiamy... Pijąc Wasze zdrowie przy dźwiękach "Brocéliande" Uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 22-10-2010 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to cale szczęście że żyje, tylko mógłby się jeszcze sam odezwać czasem.
Xaraf pozdrowienia dla Ciebie i dużo zdrówka!

A teraz moje wyjaśnienie powodów zamilknięcia, czyli dlaczego drużyna zwolniła w poszukiwaniach Elzida.
Tak się nieszczęśliwie złożyło, że choroby jesienne dopadły mnie i Królika Chaosu, więc trzy tygodnie z życiorysu mieliśmy wyjęte. Komputera nijak się nie da włączyć przy takim ciekawskim Króliku, który tylko czeka żeby poklikać swoje, więc wpisu nie było.

Potem zdarzyło się szczęśliwie, że dostałam zaproszenie na konferencje naukowe na uniwersytety w Warszawie i Białymstoku, przy czym do tego ostatniego jak wiadomo z Rzeszowa jest dość daleko. I znowu dwa tygodnie wyjęte. Ale za to owocne pod każdym względem.

W tak zwanym międzyczasie jeszcze zdążyliśmy wykorzystać jesienne słońce i ruszyliśmy w Bieszczady, przemierzyliśmy Połoninę Wetlińską i po dniu hardcorowego marszu - a trzeba dodać że Bojo szedł z Królikiem w nosidełku na plecach - wróciliśmy do swego taniego domku koło cerkwi w Leszczowatym.

Tak to było u nas w ostatnim czasie.

Ps. Tabar - przejeżdżając przez Lublin pomyśleliśmy o Tobie, ale pora była dość skandaliczna na jakiekolwiek wizyty.

tabar
Wielki Demon

PostWysłany: 22-10-2010 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko chodze spac pozno wstaje wczesnie, a i tak latwo mnie dobudzic ;-)
Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem, hej"
KNŻ
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 27-10-2010 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to na przyszłość nie omieszkamy zawadzić o Twoje lokum. Uprzedzimy oczywiście wcześniej.

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 21-06-2011 18:13    Temat postu: Chyba Odpowiedz z cytatem

Chyba powoli wracam do życia, tu i ówdzie. Tymczasem pozdrawiam.

Uderzajac pierwszy, uderzasz ostatni

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 10-08-2011 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelki duch chwali… XaRaF ja myślałem, że opuściłeś ten nędzny układ słoneczny na rubieżach galaktyki Uśmiech Odezwij się.
Dawno mnie tu nie było.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

fallen
Demon

PostWysłany: 10-08-2011 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my z Daimonem pozdrawiamy powoodstockowo. Było super. Świetna muzyka, ludzie i klimat Uśmiech Troszkę niesmak po The Pridigy został, ale ogóle bardzo, bardzo fajnie było.

Dla zainteresowanych galeria zdjęć:
https://picasaweb.google.com/112519860799357287841/WoodStock2011?authkey=Gv1sRgCOeN4cD3vIvqSQ

XaRaF
Demoni Władca

PostWysłany: 25-12-2011 3:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święta a i już dawno po północy więc skoro wszelkiej maści trzoda chlewna ludzkim językiem przemawia wypadało by i mnie się odezwać po niespełna dwóch latach.

Żyję, nadal Bojo w tym samym układzie słonecznym, na zdrowie zbytnio narzekać nie mogę, maszyna nadal pracuje, z niewielkimi usterkami ale kręci dalej.

Wybaczcie to zniknięcie, całkiem niespodziewanie dla siebie samego uwikłałem się w walkę z demonami przeszłości, kampanię solo której finału nadal nie widać choć rokowania od jakiegoś czasu są lepsze.

Skoro już skrobię to i może przy okazji zdementuję pewne informacje czy domysły, o których jakiś czas temu się dowiedziałem, a krążące w pewnych kręgach i dotyczące mojej osoby: nadal kawaler, potomstwa nie posiadam, rodziny w najbliższym czasie nie zakładam, w działalności przestępczej udziału nie biorę, UFO, z tego co mi wiadomo, też mnie nie porwało. Coś tam jeszcze było? Pamięć już nie ta.

Nadal podaję 'kawaler' bo i taka prawda ale chciałbym przedstawić Wam niniejszym moją lubą, Orkney jej na imię i w najbliższej przyszłości spodziewam spotykać się z nią w miarę regularnie.

Zdrowych i pogodnych wszystkim Wam życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 26-12-2011 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście obstawiałam właśnie porwanie przez ufo, ale skoro nic z tego nie wyszło, to zapraszamy Cię do Rzeszowa:) Klimat może bardziej przewidywalny, niż na takim dajmy na to Keplerze22, ale rozrywki możemy zapewnić równie kosmiczne:)

Fajnie że się odezwałeś, bo naprawdę się martwiliśmy no i tęskniliśmy za Tobą trochę:)

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 16-05-2012 14:26    Temat postu: Hej ho! Odpowiedz z cytatem

No!

Parę zmian u mnie było. Przede wszystkim to jestem w trakcie rozwodu, więc na ewentualny któryś kolejny terraKON przyjadę bez Sary Język2 Głównie zresztą z tego powodu się nie odzywałem, bo jakoś musiałem zreorganizować całe moje życie. Udało się i teraz mam zamiar częściej odpalać forum ti.

Kiedy jesz, jedz. Kiedy czytasz, czytaj. Kiedy czytasz przy jedzeniu, czytaj przy jedzeniu.
Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 17-05-2012 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, przykro to słyszeć. To chyba najtrudniejsza decyzja jaką trzeba podjąć w życiu, więc wyobrażam sobie, że nie jest Ci łatwo. Cóż, czasem musi być i tak. No to zaglądaj na forum, bo karawana jedzie dalej, tylko chwilowy przestój mamy Uśmiech

Buzz
Demoni Władca

PostWysłany: 18-05-2012 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No był moment, kiedy było ciężko, ale teraz jest OK Wink A co tam u Was? Co u Królika Chaosu?

Powrót do góry

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 18-05-2012 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas leci po staremu, Królik Chaosu już całkiem nam spory wyrósł, zrobił się gadatliwy i uparty jak tatuś. Aktualnie usiłujemy zapisać go do przedszkola, ale polska rzeczywistość jest ciężka. Już nawet bycie pracującym rodzicem nie gwarantuje sukcesu, bo najlepiej jakby dziecko miało jakieś dysfunkcje i inne bzdety. A Królik akurat jest normalny, więc szanse spadają Jezyk
Bojo przeniósł się z firmą do megawielkiej galerii handlowei, która zresztą powstała na naszym osiedlu i skutek tego jest taki, że 2 weekendy w miesiącu musi iść do pracy, więc nie jest fajnie.
No ale poza tym bez sensacji.

Bojo
Site Demon

PostWysłany: 21-05-2012 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No t Buzz ne miałeś zabawnie. Współczuje ale tak jak napisała Elf czasem musi być i tak.
A co do Terrakonu w 2012 roku coś działamy?
Kiedy, gdzie i kto?
Może pod koniec lipca?

Elf
Demoni Władca

PostWysłany: 21-05-2012 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedźmy na Jurę, będzie fajnie:)

Forum Terra Inc0gnita Strona Główna -> Luźne rozmowy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: